מעלון ביתי ללא פיר

התקנה נכונה של מעלון ביתי ללא פיר צריכה להתבצע על ידי אנשי מקצוע שמתמחים בכך. בזכות ההתמחות של אנשי המקצוע, אפשר כיום להוסיף סוגים שונים של מעלונים גם לבתים פרטיים וגם לדירות קטנות יחסית. יתרה על כך, ההתקנה של המעלון מתבצעת ללא צורך בבניית או חפירת פיר. בזכות היכולת להתקין מעלון ביתי ללא פיר, בעלי מוגבלויות חוסכים כיום זמן והוצאות.

החיסכון בזמן קריטי עבור בעלי מוגבלויות כי הוא מאפשר להם להתנהל בתוך הבית שלהם בצורה נוחה מאוד. לשם השוואה, את החיסכון בהוצאות אפשר לתלות במבנה ובמפרט הטכני המלא של מעלון ביתי ללא פיר לעומת מעלון רגיל. אם בוחרים לבנות מעלון ללא פיר, הפרויקט עצמו יהיה זול יותר לעומת חפירת הפיר. לאחר מכן, כל שנותר הוא להוסיף את העלות המצטברת של מעלון ביתי ללא פיר אל ערך הנכס.

כך מעלון ביתי ללא פיר משביח את ערך הנכס

השבחה של ערך הנכס הופכת הוצאה חד פעמית על מעלון ביתי ללא פיר להשקעה משתלמת מאוד. בזכות הוצאה כזו אפשר להפוך כל בית רגיל למקום שמתאים למגורים של בעלי מוגבלויות, כמו גם לשדרג את הדירה ואת הבניין. לאחר מכן, ניתן להשתמש במעלון על מנת להציע נכס למכירה עבור בעלי מוגבלויות שעד היום נאלצו להיות מוגבלים מבחינת היכולת שלהם לעבור בין קומות שונות.

מעלון ביתי ללא פיר משביח את ערך הנכס גם כי הוא מייחד אותו עבור כאלה שאין להם מוגבלות פיזית ספציפית – אלא מגוון רחב של תופעות לוואי על רקע הזדקנות ועלייה בגיל. במילים אחרות, קהל היעד של מעלון ביתי ללא פיר מלכתחילה רחב יותר מכפי שנהוג לחשוב.